<txp:site_name />
vše pro úpravu dokumentů www.kancelarskezbozi.cz / kontakt

Plexi Kapsa - orientace na šířku

Kapsa na 1 popisku je vyrobena z kvalitního plexiskla tl. 2mm s UV ochranou, ohnutím do "V" s ohybem - základnou po delší straně, pro vložení 1ks plakátu.(nabídky,cenovky). Používá se zejména k nalepení na podkladní plast(plexi) tabuli v požadovaném množství , vložené nabídky(ceníky)lze jednoduchým způsobem aktuálně měnit. Ideální pro obrazové "MENU" v restauracích, aktuální nabídky CK, nabídky nemovitostí RK, či jiné. Rozměry v mm.Kapsa je na výšku i šířku větší o 5mm než formát vkládaného papíru. Orientace kapsy na šířku. Rozměry v mm.

Plexi Kapsa - orientace na šířku s PĚNOVOU samolepkou
Kapsa na 1 popisku je vyrobena z kvalitního plexiskla tl. 2mm s UV ochranou, ohnutím do "V" s ohybem - základnou po delší straně, pro vložení 1ks plakátu.( jmenovky, nabídky,cenovky). Kapsa je ze zadní strany opatřena pěnovou samolepkou. Po odstranění ochranné (barevné)fólie se lepí na čistý i nerovný podklad (i nehoblované dřevo,zeď atd.) Vložené jmenovky, nabídky(ceníky) lze pak jednoduchým způsobem aktuálně měnit. Ideální pro jmenovky na dveře, obrazové "MENU" v restauracích, aktuální nabídky CK, nabídky nemovitostí RK, či jiné. Kapsa je na výšku i šířku větší o 5mm než formát vkládaného papíru. Orientace kapsy na šířku. Rozměry v mm.

Plexi Kapsa - orientace na šířku s ČIROU samolepkou
Kapsa na 1 popisku je vyrobena z kvalitního plexiskla tl. 2mm s UV ochranou, ohnutím do "V" s ohybem - základnou po delší straně, pro vložení 1ks plakátu.( jmenovky, nabídky,cenovky). Kapsa je ze zadní strany opatřena čirou samolepkou. Po odstranění ochranné (červené)fólie se lepí na čistý a hladký podklad (dveře,sklo atd.) Vložené jmenovky, nabídky(ceníky) lze pak jednoduchým způsobem aktuálně měnit. Ideální pro jmenovky na dveře, obrazové "MENU" v restauracích, aktuální nabídky CK, nabídky nemovitostí RK, či jiné. Kapsa je na výšku i šířku větší o 5mm než formát vkládaného papíru. Orientace kapsy na šířku. Rozměry v mm.

Plexi Kapsa - orientace na šířku s magnetem
Kapsa na 1 popisku je vyrobena z kvalitního plexiskla tl. 2mm s UV ochranou, ohnutím do "V" s ohybem - základnou po delší straně, pro vložení 1ks plakátu.( jmenovky, nabídky,cenovky). Kapsa je ze zadní strany magnetem. Vložené jmenovky, nabídky(ceníky) lze pak jednoduchým způsobem aktuálně měnit. Ideální pro jmenovky na dveře, obrazové "MENU" v restauracích, aktuální nabídky CK, nabídky nemovitostí RK, či jiné. Kapsa je na výšku i šířku větší o 5mm než formát vkládaného papíru. Orientace kapsy na šířku. Rozměry v mm.

Zavřít menu