<txp:site_name />
vše pro úpravu dokumentů www.kancelarskezbozi.cz / kontakt

Plexi Kapsa - orientace na výšku

Kapsa na 1 popisku je vyrobena z kvalitního plexiskla tl. 2mm s UV ochranou, ohnutím do "V" s ohybem - základnou po kratší straně, pro vložení 1ks plakátu.(nabídky,cenovky). Používá se zejména k nalepení na podkladní plast(plexi) tabuli v požadovaném množství , vložené nabídky(ceníky)lze jednoduchým způsobem aktuálně měnit. Ideální pro obrazové "MENU" v restauracích, aktuální nabídky CK, nabídky nemovitostí RK, či jiné. Kapsa je na výšku i šířku větší o 5mm než formát vkládaného papíru. Orientace kapsy na výšku. Rozměry v mm.

Plexi Kapsa s PĚNOVOU samolepkou
Kapsa na 1 popisku je vyrobena z kvalitního plexiskla tl. 2mm s UV ochranou, ohnutím do "V" s ohybem - základnou po kratší straně, pro vložení 1ks plakátu.( jmenovky, nabídky,cenovky). Kapsa je ze zadní strany opatřena pěnovou samolepkou. Po odstranění ochranné (barevné)fólie se lepí na čistý i nerovný podklad (i nehoblované dřevo,zeď atd.) Vložené jmenovky, nabídky(ceníky) lze pak jednoduchým způsobem aktuálně měnit. Ideální pro jmenovky na dveře, obrazové "MENU" v restauracích, aktuální nabídky CK, nabídky nemovitostí RK, či jiné. Kapsa je na výšku i šířku větší o 5mm než formát vkládaného papíru. Orientace kapsy na výšku. Rozměry v mm.

Plexi Kapsa s ČIROU samolepkou
Kapsa na 1 popisku je vyrobena z kvalitního plexiskla tl. 2mm s UV ochranou, ohnutím do "V" s ohybem - základnou po kratší straně, pro vložení 1ks plakátu.( jmenovky, nabídky,cenovky). Kapsa je ze zadní strany opatřena čirou samolepkou. Po odstranění ochranné (červené)fólie se lepí na čistý a hladký podklad (dveře,sklo atd.) Vložené jmenovky, nabídky(ceníky) lze pak jednoduchým způsobem aktuálně měnit. Ideální pro jmenovky na dveře, obrazové "MENU" v restauracích, aktuální nabídky CK, nabídky nemovitostí RK, či jiné. Kapsa je na výšku i šířku větší o 5mm než formát vkládaného papíru. Orientace kapsy na výšku. Rozměry v mm.

Zavřít menu